Úvod > Dámske pančuchy > Vzorované pančuchy
 
Filter
Cena
×
Zrušiť filter
 
 

Zaujímavé pančušky

Pančuchy sú tajnou zbraňou každej ženy. Napohľad nenápadný kúsok oblečenia vedia tie rafinovanejšie z nás zmeniť na magnet, ktorý pritiahne oči každého muža, ale aj závistlivé pohľady nejednej dámy. Ak chcete skutočne upriamiť pozornosť na svoje elegantné štíhle nohy, niet lepšej možnosti, ako zvoliť vzorované pančuchy.

Vzorované pančuchy a ich výber

Vzorované pančuchy však treba vedieť nosiť. Je dobré, ak si dokážete vybrať také, ktoré nie sú príliš výrazné či vyzývavé, no zároveň sú dostatočne „iné“ na to, aby zmenili uhol pohľadu pánskych očí. S pančuchami od nás to našťastie nie je žiadna veda. Modely vzorovaných pančúch, ktoré u nás nájdete sú vo všeobecnosti veľmi elegantné a vhodné skôr na každodenné nosenie. Neznamená to však, že si u nás nevyberiete aj sexi kúsky, ktoré fantáziu vášho partnera vybičujú na maximum. Ide len o to, čo práve potrebujete, výber je pestrý.

Pri výbere vzorovaných pančušiek dbajte najmä na to, k čomu ich chcete nosiť. Platí pravidlo, že ak nechcete príliš „kričať“ voľte pančuchy v rovnakom odtieni, ako je vaše oblečenie. Ak predsa len chcete troška provokovať, no nechcete vyzerať nevzhľadne, dajte si pozor, aby ste si neobliekli pančuchy teplých farieb, k oblečeniu studených odtieňov. Pôsobí to skutočne nepatrične.

Vzory dámskych pančúch

Čo sa týka vzorov, buďte opatrná, určite si vyberte taký, ktorý sa vám páči, no dajte si pozor, aby sa hodil k vašim nohám, respektíve k postave. Najobľúbenejším vzorom sú určite pásiky, ak však nechcete, aby vám urobili hrubé nohy, radšej zvoľte skôr menej výrazné, zvislé pásiky. Sexi je napríklad zvislá čiara na zadnej strane nôh. Ak je váš problém skôr v krátkych nohách, radšej sa vyhnite štvorcom a cik-cak vzorom. Pokiaľ však túžite práve po takýchto vzorovaných pančuchách, snažte sa vybrať si také, ktoré nemajú veľké vzory, umiestnené príliš husto pri sebe.

Materiály dámskych pančúch

Čo sa týka materiálov, u nás si vyberiete z toho najlepšieho čo je v ponuke. Elastan, nylon, lycra, je iba na vás, čo preferujete a v čom sa cítite najlepšie. My odporúčame vždy radšej preferovať kvalitnejšie kúsky, ktoré vás nezradia, keď to najmenej potrebujete. U nás také nájdete, stačí sa ponoriť do našej ponuky a určite tam čakajú pančuchy, ktoré vás očaria.

 
 

Vzorované pančuchy

Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia