Úvod > Blog
 
 
 

Symboly ošetrovania odevov

 

 

Ak ťa vždy zaujímalo čo všetko znamenajú symboly uvedené na šítkoch od výrobcov, ponúkame ti prehľadné tabuľky symbolov používaných pre údržbu textílií podľa normy ISO 3758

 

Celý článok...
 

Ako správne ošetrovať spodnú bielizeň?

Starostlivosť  o spodné prádlo je veľmi dôležitá. Či už príležitostná alebo tá na každodenné nosenie, každá si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Napriek vysokej kvalite spodného prádla je najlepší spôsob, ako zachovať spodnú bielizeň stále ako novú, ručné pranie.Tu sú naše rady ako sa starať o podprsenky, ale aj nohavičky, tangá, korzety a iné podobné výrobky.

Celý článok...
 

Ako si správne vybrať veľkosť podprsenky?

Asi osemdesiat percent žien nosí zlú veľkosť podprsenky. Väčšinou sa snažia nasúkať sa do menších košíčkov a zvolia  si väčší obvod. Na výpočet vašej veľkosti podprsenky vám stačí krajčírsky meter. Ako prvé si zmerajte obvod okolo hrudného koša tesne pod prsiami. Druhá hodnota, ktorú musíte odmerať je obvod cez najplnšiu časť prsníkov, cez bradavky. Ruku by mali byť počas merania vodorovne vedľa tela.

Celý článok...
 

Vianočné inšpirácie na darček

Inšpirácie na vianočné darčeky, pri ktorých sa nemusíte báť, že vyberiete nevhodnú veľkosť.

Výber vianočných darčekov pre nás býva často poriadnym orieškom. Najmä, ak chceme potešiť blízkych niečím špeciálnym, čo ich prekvapí. Zohnať niečo originálne nie je vôbez ľahké a často samotné hľadanie zaberie niekoľko hodín v obchodoch. Aby ste nemuseli tráviť Váš čas v preplnených obchodných centrách, vybrali sme pre Vás tipy na vianočné darčeky, ktorými zaručene potešíte a vyberiete ich na www.joie.sk z pohodlia Vášho domova.

Celý článok...
 

Valentín lásky čas s JOIE

Valentín, sviatok zamilovaných sa pomaly blíži a Vy stále neviete, čím potešíte svoju polovičku? Máme pre Vás zopár tipov, vďaka ktorým strávite so svojou ženou nezabudnuteľný romantický večer.

Dôkaz lásky

Láska je o citoch a emóciach, o dôvere, vášni a milovaní. Ako často ale svojej polovičke dávate skutočne pocítiť, že ju milujete, že ona je tá jediná, ktorej patrí Vaše srdce? Prekvapte ju a dokážte jej, že ju milujete a pripravte pre ňu večer plný romantických prekvapení.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazených 56 - 60 z 60
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia