Úvod > Blog
 
 
 

Ako a prečo si vybrať správnu podprsenku

Ako a prečo si vybrať správnu podprsenku

Viac ako polovica žien nosí nesprávnu veľkosť. Tri štvrtiny dospelých dám netušia, ako zvoliť správny strih. Takmer 90% žien nemá ani potuchy o materiálovom zložení. Väčšina z nás uprednostňuje dizajn pred pohodlím.

Podprsenka. Na rozdiel od iných prvkov odevu ju nosíme každý jeden deň od puberty až do konca života. Jej výber ovplyvňuje nielen výsledný dizajn nášho outfitu, ale aj pohodlie a zdravie. Ponuka trhu je široká a dokáže vyhovieť všetkým špecifickým potrebám. Prečo teda nevyberáme to najlepšie pre seba?

Celý článok...
 

September – najobľúbenejší mesiac na svadbu

September – najobľúbenejší mesiac na svadbu

Začína sa májom, kulminuje počas leta a svoj strop dosahuje v septembri. Svadbová sezóna je práve v plnom prúde a ak ste ešte tento rok na žiadnom obrade neboli, s najväčšou pravdepodobnosťou vás to môže postretnúť práve v septembri. Hneď ako vyberiete svadobný dar a oprášite valčík, čaká vás výber vhodného outfitu. Táto úloha nemusí byť vôbec jednoduchá. Voľba by mala odzrkadľovať nielen váš vkus a aktuálne módne trendy, ale predovšetkým vašu úlohu na svadbe.

Celý článok...
 

Pripravte sa na jeseň so štýlovými kardigánmi

Pripravte sa na jeseň so štýlovými kardigánmi

Jeseň je pomaly za dverami a vy začínate rozmýšľať, či budete potrebovať obnoviť svoj šatník a dokúpiť tak nejaké jesenné druhy oblečenia. Je lepšie na to myslieť v dostatočnom predstihu, nakoľko človek nikdy nevie, kedy ho jesenné počasie nečakane prekvapí. Je dobré byť pripravený a mať vo svojej výbave aj teplejšie kúsky oblečenia. Jednou z vecí, ktoré vám určite v šatníku nemôžu chýbať a ktoré vás zachránia nelen na jeseň, ale v podstate v každom ročnom období, sú kardigány.

Celý článok...
 

Koniec leta v londýnskom duchu

Koniec leta v londýnskom duchu

Koniec letnej sezóny sa neodvratne blíži, a preto by sme z neho mali vyťažiť čo možno najviac módy a módnych kombinácií. Dnes sme sa rozhodli do vašich šatníkov vniesť trochu londýnskeho ducha módy a trendov, ktoré vám prinesú úspech a obdiv nejedného pozorovateľa. Tak teda aké kombinácie a outfity si treba obliecť, aby ste si mohli povedať: „Áno, dnes sa cítim ako Londýnčanka!“? To vám povieme v nasledujúcich riadkoch.

Celý článok...
 

Z akého materiálu by malo byť vaše pyžamko?

Z akého materiálu by malo byť vaše pyžamko?

Nielen posteľ a kvalitný spánok je veľmi dôležitý na načerpanie energie do ďalšieho dňa. Veľkú rolu zohráva aj pyžamo, v ktorom spíme. Záleží nielen na jeho strihu, ale aj na materiáli, z akého je vyrobené. Aj od neho závisí, aký kvalitný spánok budeme mať. Takže v prípade, že existujú nejaké módne trendy, čo sa pyžama týka, je určite lepšie spoľahnúť sa hlavne na náš osobný komfort a maximálne pohodlie počas spánku, pretože to je na prvom mieste. Samozrejme je úplne ideálne, pokiaľ je pyžamo, ktoré si vyberieme, nielen kvalitné a pohodlné, ale aj pekné či príťažlivé.

Celý článok...
 

Vystúpte z davu a buďte výnimočná na každom kroku!

Vystúpte z davu a buďte výnimočná na každom kroku!

Našou inšpiráciou pre dnešný článok bola módna metropola Londýn. Ak ste niekedy mali samé tú česť ocitnúť sa v tomto nádhernom „trend-setter“ meste, určite sa nedalo  nevšimnúť si variabilitu módy a štýlov u každého muža či ženy. Všetci Londýnčania chcú byť unikátni, čo sa módy týka, a to sa im aj vskutku darí. Nie je jeden ako druhý, a preto dokážu vystúpiť z davu jediným pohybom. Buďte aj vy výnimočná a vystúpte z davu v londýnskom duchu módy.

Celý článok...
 

Letná klasika: Ako nosiť námornícke pásiky?

Letná klasika: Ako nosiť námornícke pásiky?

Šaty s námorníckymi pásikmi sú nadčasové a moderné každú letnú sezónu. Sú veľmi praktické, pretože v nich budete vyzerať štýlovo každý rok a hodia sa na takmer každú príležitosť.

Krátka história pásikavej módy

Prvé pásiky nosili v 19. storočí francúzski námorníci. Originálne námornícke košele mali 21 tmavomodrých pásikov, pričom každý pás symbolizoval jednu víťaznú bitku cisára Napoleona. Pásiky neboli len symbolické, ale dokázali aj zachraňovať život, pretože uľahčovali hľadanie námorníka, ktorý padol do vody. Neskôr pásiky začali nosiť aj muži mimo námorníckeho sveta a malí chlapci. Doménou mužov prestali byť v roku 1920, keď si ich všimla návrhárka Coco Chanel a spôsobila v dámskej móde revolúciu.

Celý článok...
 

Tipy a strihy sukieň

Tipy a strihy sukieň

Sukňa je jedným zo základných kameňov každého dámskeho šatníka a podľa módnych poradcov by vaša skriňa mala sukní skrývať čo najviac. Na rôzne príležitosti sa totiž hodia rôzne druhy sukní a vašej postave tiež môže vyhovovať viacero typov.

Samozrejme výber vhodnej sukne nie je vec jednoduchá a záleží od množstva faktorov. Ak už sa vám nechce riešiť nič iné, minimálne na strih sukne by ste si však pozor dať mali. Pozrime sa preto, aké sukne z hľadiska strihu poznáme a obliekame.

Celý článok...
 

Overal – buďte elegantná aj príťažlivá zároveň

Overal – buďte elegantná aj príťažlivá zároveň

Ak si stále myslíte, že overaly sú voľné, široké kúsky oblečenia pre konzervatívne ženy veľmi sa mýlite. Dnes sú to plnohodnotné módne komplety, ktoré elegantne prepájajú vrchnú a spodnú časť oblečenia. Nezriedka narazíte aj na skutočne sexi kúsky, ktoré môžu smelo konkurovať minišatám alebo obľúbenej kombinácii top-sukňa.

Svoj absolútny vrchol zažili overaly v 80-tych rokoch minulého storočia, no masívny úspech zažívajú opäť v posledných troch sezónach. A toto leto nebude iné. Je totiž až príliš ľahké podľahnúť elegancii a praktickosti, ktoré nové overaly poskytujú.

Celý článok...
 

Využite posledný letný mesiac naplno!

leto na lúke v pohodlnom oblečení

Júl je takmer za nami a posledný letný mesiac bude s nami čo nevidieť. Posledné štyri týždne oddychu a studených miešaných drinkov na terasách s priateľmi si treba užiť naplno. Samozrejme k tomuto všetkému patrí aj oblečenie a módne kúsky, ktoré v žiadnom inom ročnom období využiť nemôžete. My vám poradíme čo všetko by ste mali zo svojich skríň vyvetrať a zažiariť s tým na verejnosti.

Celý článok...
 

Oblečte sa do FUNKY rytmu!

Leto, vône, farby, pestrosť, energia, endorfíny, dobrá nálada, to všetko sa dá opísať jedným slovom – FUNK. Tento štýl dnes nachádzame nie len v predajniach hudobných albumov, platní a CD-čiek, ale Funky fashion môžeme vídať čím ďalej, tým viac aj na módnych prehliadkach velikánov ako je napríklad prestížna značka Desigual či D&G. Vyzbrojte sa aj vy na leto vo Funky štýle a zaujmite oko nejedného okoloidúceho.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazených 23 - 33 z 68
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia