Filter
Cena
×
Zrušiť filter
 
 

Štíhle, ladné krivky dlhých dámskych nôh dokážu pomotať hlavu nejednému mužovi. Ak ich však ešte zvýrazníte dobre zvolenými silonkami, budú vám závidieť aj všetky ženy naokolo. Vyberte si z našej širokej ponuky dámskych siloniek a doprajte svojim nohám luxus a pohodlie.

Silonky majú za sebou pohnutú históriu. Pôvodne sa nosili najmä do práce, prípadne ako súčasť komplikovaných kostýmov. Dnes už však jednoznačne patria do kategórie módnych doplnkov, pretože okrem klasickej „zohrievacej“ funkcie, slúžia aj ako estetický prvok. Veď krásne tvarované nohy v jemne vzorovaných silonkách vedia byť skutočne veľmi príťažlivé.

Kam si ich obliecť a aké

Dôležité je samozrejme vedieť kam a aké silonky si máte obliecť. Takisto je dobré, ak ich dokážete skombinovať s vašim vybraným typom obuvi. Najlepšie sa nosia s dobre padnúcimi lodičkami prípadne s elegantnými sandálmi. Ak si s tým neviete poradiť dáme vám niekoľko tipov.

V prvom rade, vyhýbajte sa silonkám telovej farby. Naozaj, už sa dávno nenosia a nepristanú vám. Skúste radšej kvalitné čierne silonky, uvidíte aké máte pekné nohy. Vždy dopredu rozmýšľajte kam sa chystáte. Do spoločnosti, prípadne do práce na poradu či jednanie sa nenosia silonky so vzormi. Jednoduché, hladké, čierne silonky budú pre takéto príležitosti ideálna voľba. A naopak, ak idete na párty alebo za zábavou, stavte na vzory, sú hravé a sexi. Vždy by ste však mali dbať na to, aby silonky neboli v príliš ostrom farebnom kontraste s ostatným oblečením.

Silonky a ich DEN

Pozor si dajte aj na tri tajomné písmená DEN. Tie v podstate vyjadrujú hrúbku a silu pančúch. Ak je jar, prípadne leto stačia vám silonky s DEN 8 až 20. Ak už začína byť chladno, kupujte si silonky s DEN 40 až 200. Tak si budete naozaj isté, že vám nebude zima, ani keď mráz poriadne štípe.

Všetky silonky, ktoré nájdete u nás v JOIE.sk sú z naozaj kvalitných materiálov. Nemusíte sa báť, že sa vám roztrhnú pri obliekaní, vydržia naozaj veľa. Vyberte si tie svoje a užívajte si obdivných pohľadov na vaše nohy.

 
 

Silonky

 
0,01 € 0,10 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia