Úvod > Dámske oblečenie > Dámske šaty > Šaty s krátkym rukávom
 
Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

Hoci poriadny dámsky šatník, obsahuje nespočetné množstvo rôznych druhov oblečenia, krátke šaty bez rukávov alebo šaty s krátkymi rukávmi, v ňom majú vždy výsostné miesto. Ženy ich milujú a muži z nich len ťažko dokážu odtrhnúť oči. Sú ideálnym kúskom pre dámy so štíhlou postavou, ale pokiaľ natrafíte na kvalitný kus s dobrým strihom, vyzerá v nich dobre každá žena.

Šiat s krátkymi rukávmi je veľa. Aj u nás nájdete množstvo typov, strihov, dĺžok a veľkostí. Ľahké letné šaty, puzdrové šaty, elegantné koktejlky, prípadne v súčasnosti nesmierne populárne retro šaty sú len zlomkom toho, čo ukrývajú ženské skrine po celom svete.

Tieto šaty azda najväčšmi spopularizovala legendárna Coco Chanel. Tá sa, ako jedna z prvých návrhárov pustila do návrhov a výroby odvážne krátkych šiat, ktoré odhaľovali paže a niekedy aj celé ramená ctených dám, čo bolo v tej dobe považované za takmer vulgárne.

Neskôr si však šaty s krátkymi rukávmi, resp. rôzne ich variácie obľúbilo množstvo žien. Určite si spomeniete na desiatky ženských hereckých ikon, ktoré vyzerali úžasne v puzdrových šatách jemne obopínajúcich ich perfektné krivky.

Je len na vás či sa aj vy, po ich vzore, pustíte do odvážnejších puzdrových šiat alebo vyskúšate niektorý z konzervatívnejších modelov. Šaty s krátkym rukávom sa veľmi dobre kombinujú, sú jednoduché, praktické a hodia sa takmer na akúkoľvek udalosť. Je úplne jedno či máte ráno stretnutie s priateľkami a poobede pracovný meeting, v krátke šaty sa hodia tam aj tam.

Jednoducho minimálne jeden kúsok šiat s krátkymi rukávmi by mala vlastniť každá žena, ktorá má rada módu a chce sa dobre obliekať. Preto navštívte našu ponuku šiat a vyberte si to čo vám dokonale sadne. Pokiaľ si niečím nebudete istá, radi vám poradíme.

 
 

Šaty s krátkym rukávom

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
Dámske šaty jedinečného strihu s neónovou farebnou kombináciou
47,00 €
Novinka
Letné šaty bez rukávov v mätovej farbe 114-1
40,00 €
Letné šaty bez rukávov v mätovej farbe 114-1
40,00 €
26,00 €
AKCIA
Krátke červené šaty so zipsami 134/2
35,50 €
Červené krátke šaty 103/2
30,90 €
Elegantné bordové šaty 103/4
30,90 €
AKCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia