Úvod > Dámske pančuchy > Samodržiace pančuchy
 
Filter
Cena
×
Zrušiť filter
 
 

Pančuchy, ktoré naozaj držia

Hovorí sa, že správnu dámu by nikto, nikdy nemal vidieť v spoločnosti bez pančúch. Či už sa teda považujete za dámu, alebo len jednoducho chcete mať vo svojej skrini aj nejaký ten sexi kúsok, v ktorom vyniknú vaše štíhle nohy, v našej sekcii samodržiacich pančúch si máte z čoho vyberať.

Samodržiace pančuchy mnoho žien stále prehliada, pretože sa niekedy v minulosti stretli s lacnými a nekvalitnými kúskami, ktoré sa neustále zvliekali. Dnes už je však všetko inak a výrobcovia sú si dobre vedomí, starých hriechov. Stačí teda staviť na kvalitu a určite nebudete pociťovať žiadnu stratu komfortu. Na JOIE.sk nájdete len samodržiace pančuchy s viacerými silikónovými pásikmi, s ktorými si môžete byť istá, že sa vám pančušky udržia celý čas tam, kde treba. Po chvíli ani nebudete vedieť, že máte na sebe samodržiace pančuchy a nie obyčajné.

Samodržiace pančuchy a ich využitie

Samodržky už dávno nie sú iba hravým kúskom, na príjemný večer s partnerom. Práve naopak, ide o jeden z najpraktickejších modelov pančúch. Ľahko ich oblečiete aj vyzlečiete a nikde neprekážajú. V ponuke máme množstvo modelov, ktoré svojím luxusným výzorom a eleganciou bez problémov zvládnu aj pracovné dni, či spoločenské akcie. Samozrejme dôležité je, aby ste to pri pančuchách určených na verejnosť, príliš nepreháňali so vzormi, jednoduchosťou v tomto prípade nemôžete nič pokaziť.

Výber samodržiacích pančúch

Treba dbať aj na to, aby mali zvolené pančuchy ideálnu hrúbku, veľkosť a v neposlednom rade záleží aj na farbe a úprave (matné, lesklé). Dobré je tiež rozmyslieť si, či chcete nosiť samodržiace pančuchy alebo podväzky. Na bežné nosenie sú určite vhodnejšie samodržky. Treba však rátať s tým, že sú oproti podväzkom o máličko drahšie. Ich výhodou je, že pre ich obliekanie nepotrebujete žiaden špeciálny výcvik. Navlečiete ich jednoduchšie, ako podväzky.

Nuž a na záver len malé odporúčanie, ktoré ale určite samy poznáte. Či už si oblečiete samodržiace pančuchy alebo hocijaké iné, vždy majte oholené nohy. Buďte si totiž istá, že v pančuchách od nás budete priťahovať pozornosť, tak aby ste sa potom nemuseli červenať 

 

 
 

Samodržiace pančuchy

Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia