Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

Príjemný večer môže byť ešte príjemnejší, ak máte na sebe oblečené dobre padnúce pyžamo alebo kvalitný župan. Veď sami určite dobre viete, že len málo vecí je lepších ako vkĺznuť po príjemnom, horúcom kúpeli do mäkkého huňatého županu a neskôr do hebkého pyžama, v ktorom sa tak dobre spí.

Ponuka pyžám a županov

Aj my to poznáme a preto vieme, že je dôležité, aby sme v ponuke mali len také pyžamá a župany do ktorých sa budete tešiť. Svoje budúce pyžamo u nás nájdu dámy aj páni a samozrejme máme aj pyžamá pre malých nezbedníkov. Vybrať si tak môže naozaj každý, kto chce nosiť poriadne pyžamo.

Výber kvalitného pyžamá

Všetky pyžamá sú z kvalitných materiálov, ktoré sa dobre nosia a nerušia spánok. Materiály sú ľahké, priedušné a poskytujú dostatok pohodlia na to, aby ste ráno vstávali naozaj svieži a odpočinutí.

V každej kategórii si môžete vybrať z množstva kombinácií aj strihov, určite v ponuke nájdete aj váš obľúbený variant. Pre deti, ale často aj pre dospelých je dôležité aj to, čo je na pyžame zobrazené, takže sme si dali záležať, aby ste mali možnosť vybrať deťom pyžamá s ich obľúbenými rozprávkovými postavičkami. Samozrejme sme nezabudli ani na vás, takže aj dospelácke pyžamá máme v ponuke s množstvom nápaditých dizajnov a vzorov. Veríme, že svoje budúce obľúbené pyžamo si u nás nájde každý.

Výber pohodlného župana

To isté platí aj o županoch. Môžete si povedať, že čo už na župane navyberáte, ale pozor, prečo by ste aj pri nich nemali staviť na kvalitu? Príjemné leňošenie v luxusnom župane stojí za to a je úplne jedno či si pod pojmom leňošenie predstavíte sladké ničnerobenie alebo napríklad čítanie knihy. Takéto chvíle si treba užiť.

Aj pri výbere županu platí, že treba dbať na to z akého materiálu je a tiež je dobré vybrať si strih, ktorý sadne vašej postave. Dajte si pozor aj na dĺžku županu. S príliš dlhým budete zametať zem, ak si zasa vyberiete župan príliš krátky, síce možno potešíte okolie, ale asi vám bude trocha zima. Dobre zvolený župan môže v partnerovi zapáliť iskru a priniesť nejeden príjemne predĺžený večer.

 

Na JOIE.sk nájdete župany vždy vo viacerých veľkostiach a snažíme sa aj o to, aby ste si ten váš vysnívaný, vždy mohli vybrať aj vo farbe, ktorá sa vám páči. Uvoľnite sa po náročnom dni, relaxujte a užívajte si pohodové chvíle vo vašom obľúbenom župane, u nás ho určite nájdete.

 
 


Pyžamá a župany

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Krátke letné dámske pyžamo ružovej farby
16,00 €
Krátke letné dámske pyžamo s potlačou v sivej farbe
21,60 €
Krátke letné pyžamo v bielo ružovej kombinácii
19,00 €
Tri štvrťové modré dámske pyžamo ideálne na leto
18,50 €
Svetlo modré krátke dámske pyžamo s nápisom
21,60 €
Sivé chlapčenské pyžamo krátkeho strihu
13,50 €
Dlhé farebné bavlnené dievčenské pyžamo
13,50 €
Pohodlné modré letné dámske pyžamo
16,00 €
Dámsky jemný saténový župan čiernej farby
25,90 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia