Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

V zvádzaní je dovolené všetko. Podväzkový pás je pri ňom priam povinnosťou. Či už ho využijete samostatne, alebo ho skombinujete s inými sexi kúskami z vášho šatníka, prakticky nemôžete stúpiť vedľa. Dámske podväzkové pásy sú totiž prirodzeným afrodziakom pre akéhokoľvek muža na svete. Ukážte sa v nich tomu vášmu a uvidíte, aká ste neodolateľná.

V našej ponuke myslíme na všetko, respektíve na všetky situácie, kedy môžete podväzky potrebovať. Niekto hľadá podväzkový pás, ako doplnok svadobných šiat, iný chce podväzky, ako doplnenie vášnivých hier s partnerom, no a niekto úplne iný si pokojne vezme podväzky aj do práce. Vyhovieme každému.

Nájdete u nás pásy rôznych strihov a veľkostí. Také, ktoré viac odhaľujú, ako skrývajú, ale aj také, ktoré iba jemne naznačia a ostatné nechajú na partnerovej fantázii. Vybrať si môžete aj z viacerých farieb. Nechýba nevinná biela, provokatívna čierna aj vášnivá červená, či univerzálna krémová. S ostatnými detailmi ich skombinujete veľmi jednoducho.

Podväzkové pásy zvýraznia vaše dokonalé krivky

Zvoľte si taký typ podväzkového pásu, ktorý najlepšie nechá vyniknúť vaše krivky a prirodzene zvýrazní vašu ženskosť. Či už hľadáte erotické podväzky, alebo na bežné nosenie, naša ponuka vám plne vyhovie. Všetky kúsky v nej sú starostlivo vybrané, z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na nosenie, no zároveň zvládne aj drsnejšie zaobchádzanie, pre prípad, že by sa váš partner viacej rozvášnil.

Podväzkové pásy však nie sú všetko. Ak chcete byť skutočne sexi, nezabudnite si u nás v joie.sk vybrať aj doplnky k podväzkom. Máme široký výber z krásnych sexi nohavičiek a rovnako aj podprseniek rôznych strihov a veľkostí. Vytvorte si u nás svoj zvodný komplet a darujte svojmu partnerovi zážitok, na ktorý dlho nezabudne.

 
 

Podväzkové pásy

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Čierno červený čipkovaný podväzkový pás DK31
15,90 €
Doplnky
Čierny priehľadný podväzkový pas s čipkou
10,50 €
Doplnky
Podväzkový pas s výraznou červenou čipkou
10,50 €
Doplnky
Podväzkový pás v bielej čipke
10,50 €
Doplnky
Elastický a pohodlný podväzkový pás v telovej farbe
10,50 €
Doplnky
Čierny priehľadný a široký podväzkový pas s kvetinovým vzorom
19,00 €
Doplnky
Čipkovaný široký podväzkový pas v červenej farbe
19,00 €
Doplnky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia