Filter
Cena
×
Zrušiť filter
 
 

Župany pre pánov

Župan síce nepatrí medzi tie kúsky oblečenia, ktorými by ste chceli urobiť dojem na ostatných, ale jeho výber určite nepodceňujte. Pohodlie je dôležité a kvalitný župan vám dopraje luxusný zážitok a slastné chvíľky naozajstného pohodlia.

Možno považujete župany za ženské oblečenia, no ak je to tak, veľmi sa mýlite. Župany vznikli už v 18. storočí a ako mnoho iných odevov, ktoré dnes patria skôr na ženské telo, aj župany boli v čase svojho vzniku rýdzo mužským oblečením. Navyše išlo o dovozový tovar až z ďalekého orientu a preto sa pánske župany stali najmä výsadou boháčov.

Pánske župany a ich využitie

Pánsky župan sa doma hodí vždy a nielen na krátku chvíľu po opustení vane. Ideálny je aj na dovolenky k bazénu či po saune, no a samozrejme kedykoľvek sa ním môžete zohriať aj pri leňošení s knihou či pred televízorom. Máloktorý kúsok oblečenia dokáže tak spríjemniť rána, ale aj večery, ako pohodlný pánsky župan.

Skvele sa hodí napríklad aj na návštevy, ak ste nútení u nich prespať. Počas rána si ho len jednoducho prehodíte cez pyžamo a môžete sa pustiť do rannej konverzácie s kýmkoľvek z domácich.

Výber pánskych županov

Výber županu závisí práve od toho kedy ho chcete nosiť. Určite si dajte záležať na tom, aby bol vyrobený z dobrého a savého materiálu. Nechcete predsa tráviť čas v mokrom nepohodlí. Ak hľadáte mäkký, hrejivý župan, asi najlepšie urobíte, ak si vyberiete niektorý z bavlnených, prípadne froté kúskov. Na zimu sa hodia dlhšie a ťažšie pánske župany. Na leto zasa kratšie a tenšie kúsky s dĺžkou tesne nad kolená.

Ak predsa len chcete, aby si vás pri bazéne všimli, skúste kratší saténový župan alebo akýkoľvek výrazne vzorovaný župan. Samozrejme si dajte pozor na to, aby bol vzor hodný gentlemana.

Nech už župan chcete na akúkoľvek príležitosť, v našej ponuke by ste ten svoj mali ľahko nájsť. Nájdete u nás naozaj kvalitné župany, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie kritériá pohodlnosti. Stačí si len dobre vybrať a cesta za relaxom je otvorená.

 
 

Pánske župany

Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia