Úvod > Pánske oblečenie > Pánske svetre
 
Filter
Cena
×
Zrušiť filter
 
 

Ak chcú byť páni elegantní, nemajú až toľko možností, ako dámy. Kvalitný pánsky sveter, je však v tomto prípade vždy zásah do čierneho. Ak si vyberiete naozaj správne a vhodne ho zladíte s ostatnými vrstvami oblečenia, urobíte prvotriedny dojem a navyše vám bude ešte aj krásne teplo.

Výber pánskeho svetra

Výber správneho svetra pritom nie je vôbec náročný. Dôležité je predovšetkým, aby vám správne sedel a zaváži aj to na akú príležitosť sveter chcete využiť. Vždy je dobré vyberať sveter tak, aby vás nikde nesťahoval, no zároveň sa zbytočne nezhŕňal najmä v oblasti pásu a na rukávoch. Mal by vás úplne prirodzene obopnúť a byť len napnutý len tak, aby sa vám v ňom pohodlne hýbalo.

V našom e-shope si môžete vybrať z veľkého množstva farieb aj strihov. Treba však vedieť kam chcete svoj nový pánsky sveter nosiť. Ak si ho chcete brať do práce, mali by ste staviť skôr na tmavšie (formálnejšie) farby a vyhýbať sa príliš výrazným vzorom. Viac-menej to platí aj ak chcete sveter nosiť do spoločnosti. Vzory síce môžu byť výraznejšie, ale radšej sa treba držať pri zemi, inak nebudete pôsobiť elegantne ale extravagantne. Pokiaľ je však vašim cieľom hostí zabaviť alebo chcete upútať pozornosť, siahnite aj po pestrejších kúskoch.

Určite vás poteší aj veľký výber strihov. Máme klasické pánske svetre, ktoré si len pretiahnete cez hlavu, nájdete u nás aj svetre na zips a pre milovníkov gombíkov ponúkame aj luxusné kúsky s týmto spôsobom zapínania. Čo sa týka výstrihov, vyberajte podľa toho čo chcete nosiť pod svetrom. Ak často nosíte košele ideálny je klasický guľatý typ výstrihu. Pokiaľ preferujete pod svetre tričká alebo nátelníky, odporúčame skôr zvoliť Včkový výstrih. Obľúbené sú aj svetre so zdvihnutým golierom a roláky, tie u nás v JOIE samozrejme nájdete tiež.

Pánske svetre a ich zloženie

Nakoniec sme si nechali to najdôležitejšie – materiál. Stavili sme na kvalitu, takže v našej ponuke nájdete pánske svetre z kašmíru, svetre z vlny aj bavlny ale aj lacnejšie kúsky zo syntetických materiálov. Tu je to však viac ako subjektívne, kašmírové svetre sú síce drahšie, ale zasa zahrejú a dlhšie vydržia, vlna aj bavlna má tiež skvelé vlastnosti, no niekto takýto sveter nevydrží mať na tele. Je to o preferenciách, vyberajte si teda podľa toho čo poznáte a čo je pre vás príjemné, určite u nás nájdete originálny kúsok, ktorý vám bude robiť radosť.

 
 

Pánske svetre

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
Jednoduchý ale elegantný čierny pánsky sveter
18,90 €
Jednoduchý a elegantný modrý pánsky pulóver
18,90 €
Jednoduchý sivý pánsky sveter
18,90 €
Elegantný tmavo sivý pánsky sveter
18,90 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia