Filter
Cena
×
Zrušiť filter
 
 

Slipy pre pánov

Vo svete pánskeho spodného prádla síce dlhodobo vládnu boxerky, ale pánske slipy prežívajú svoju druhú renesanciu. Čoraz viac mužov im dáva prednosť, napríklad pred voľnými trenírkami, ktoré sa viac posúvajú medzi nočné spodné prádlo.

Vývoj pánskych slipov

Možno to neviete, ale slipy vznikli až v 20. storočí, kedy pôvodne slúžili ako doplnok, resp. strihová alternatíva pre suspenzor. Mužom sa však zdali veľmi pohodlné a začala ich zlatá éra. Dlho boli vhodnou alternatívou pánskych trenírok, ktoré nevyhovujú každému. Veľkou ranou pre slipy však bola najmä invencia v oblasti pánskych boxeriek, ktoré ich postupne z trónu zosadili a stali sa trendom číslo jeden. V súčasnosti však slipy opäť vstupujú do módy a môžu za to vďačiť najmä tomu, že sa výrazne posunuli strihy, čo spôsobilo, že slipy dnes už nie sú iba štandardne vykrojeným kúskom spodného prádla.

Pánske slipy a varianty

Aj u nás si môžete vybrať z viacerých variantov strihu. Zvoliť si môžete slipy vysokého alebo nižšieho strihu, je len na vás či majú mať klasickým váčok, alebo anatomicky tvarovaný, prípadne môžete svojmu mužstvu pomôcť push-up efektom, ktorý už roky pomáha aj dámam.Veľký pokrok samozrejme zažili pánske slipy aj v oblasti materiálov. Dnes už sa predávajú najmä sexi elastické slipy, ktoré vám dodajú sebavedomie. Poddajný materiál, ktorý priľne na vašu postavu a zvýrazní to čo zvýrazniť má je veľmi vítanou zmenou oproti starším neforemným typom slipov, ktoré poznáme z minulosti.

Univerzálnosť slipov pre pánov

Výhodou slipov je však najmä ich univerzálnosť. V nej dokonca prekonávajú aj pánske boxerky. Slipy si totiž skutočne môžete obliecť pod akékoľvek oblečenie bez obmedzení. Či máte oblečený oblek, rifle, spoločenské nohavice alebo športové oblečenie, slipy sa hodia pod akýkoľvek typ a vy sa v nich budete cítiť dobre v práci, doma aj pri športovaní.

Samozrejme, treba si zvoliť také, ktoré vám plne vyhovujú, nájsť správnu veľkosť aby vás nesťahovali a vyhnúť sa slipom s prebytočnými švami, ktoré by vás mohli tlačiť. V našom e-shope určite nájdete také, aké vám budú vyhovovať a v ktorých sa budete cítiť pohodlne. Prajeme príjemné nakupovanie.

 
 

Pánske slipy

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Pruhované červeno biele bavlnené pánske boxerky
6,80 € 8,50 €
Tmavo modré bavlnené pánske boxerky
6,80 € 8,50 €
Sýto modré boxerky pre mužov vyrobené z bavlny
6,80 € 8,50 €
Pánske bavlnené tmavo modré boxerky
6,80 € 8,50 €
Tmavo modré pánsky bavlnené slipy 2ks v balení
8,72 € 10,90 €
Modré pánsky slipy so sivým pásom a nápisom Key
10,88 € 13,60 €
Modro tyrkysové bavlnené pánske boxerky
6,80 € 8,50 €
Pánske boxerky v modrej farbe vyrobené z bavlny
6,80 € 8,50 €
Bavlnené pánske boxerky v sivej farbe s obrázkom palmy
6,80 € 8,50 €
Jednofarebné bavlnené pánske slipy v sivej farbe 2ks v balení
8,72 € 10,90 €
Neónovo zelené mužské boxerky s palmami vyrobené z bavlny
6,80 € 8,50 €
Modré boxerky MXH 371
6,80 € 8,50 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia