Úvod > Pyžamá a župany > Pánske pyžamá
 
Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

Pyžamá pre pánov

Dobrú noc a sladké sny. Kiež by to bolo také ľahké dobre sa vyspať, však? Kvalitnému spánku však určite môžete napomôcť voľbou správneho pyžama. Ak si totiž na noc obliekate pyžamo, ktoré vás tlačí, sťahuje alebo vás inak obmedzuje, môžete dať dobrému spánku rovno zbohom.

Pánske pyžamá a správny výber

Pánske pyžamá asi nikdy nebudú pre pánov nejak extra dôležitým kúskom oblečenia, no to neznamená, že by ste pri ich výbere nemali byť náročný. Ako pri iných veciach, aj pri kúpe nového pyžama totiž záleží na detailoch. Nikdy svoj výber nepodceňujte a nepodľahnite dojmu, že pri pyžame je všetko jedno, chcete sa predsa dobre vyspať, či nie?

V našej ponuke nájdete viacero typov pánskych pyžám, preto si ešte pred ich kúpou dobre rozmyslite čo radi nosíte a v čom sa cítite dobre. Mnoho pánov nedá dopustiť na klasiku, teda širšie nohavice a voľnejší vrch s dlhými rukávmi. Proti gustu žiaden dišputát, no ak hľadáte aj iné, ako konzervatívne možnosti, sme tu pre vás.

Vybrať si môžete aj obtiahnutejšie pánske pyžamá s dlhými nohavicami a dlhými rukávmi, no nemusíte sa nechať obmedzovať. Ponúkame aj rôzne iné kombinácie. Dlhé nohavice a tričko s krátkym rukávom, ale nájdete u nás samozrejme aj krátke nohavice a krátke tričko. U nás skutočne nájdete množstvo variantov a je len na vás, ktorý zvolíte.

Materiálové zloženie pánskych pyžám

Ohľad berte aj na materiál, z ktorého je pyžamo vyrobené. U nás v JOIE dbáme na kvalitu všetkých kúskov v ponuke, takže nech už si vyberiete čokoľvek, môžete si byť istý, že dostanete prvotriedny tovar. Záleží len na vašich preferenciách, niekto bavlnu miluje, iný ju nemôže ani cítiť, ďalší v pohode zvládne aj umelé vlákna, ktoré kopec ľudí zaznáva. Pri výbere si teda vždy dajte pozor na to, z akého materiálu je ten, konkrétny kúsok vyrobený.

Strih pánskeho pyžamá

Ďalšou vecou, ktorú berte do úvahy je strih. Už sme spomenuli, že pyžamá môžu byť širšie a užšie, tak si dobre zvážte, či máte radi voľnosť alebo zvládnete aj troška upnutejšie strihy, ktoré sú o trocha teplejšie a v ktorých vynikne vaša postava.

K dispozícii je vám široká paleta pánskych pyžám, medzi ktorými určite nájdete aj pyžamo, v ktorom sa vám bude príjemne snívať. Príjemné hľadanie a dobrú noc.

 
 

Pánske pyžamá

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
Pánske flanelové kárované pyžamo v dlhom strihu
35,00 €
Sivé bavlnené pánske pyžamo s vreckami
23,90 €
Krátke letné pánske pyžamo modrej farby
21,00 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia