Úvod > Pánske oblečenie > Pánske mikiny
 
Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

Mikiny pre mužov

Hľadať u mužov obľúbenejšie neformálne oblečenie by bolo asi zbytočné. Pánska mikina je stálicou každého mužského šatníka. Ono, niet sa čo čudovať. Hodí sa prakticky kamkoľvek, kde sa nevyžaduje formálny štýl obliekania. Pánske mikiny sú pohodlné, zohrejú a pri správnom výbere aj dobre vyzerajú. Preto ich páni preferujú a nosia všade, kde sa dá. Pánska mikina už dávno nie je oblečením, ktoré sa nosí výlučne na športovanie. Z kedysi úzko profilovaného oblečenia sa stal trend, ktorý zmenil návyky v obliekaní mužov. Dnes muži mikiny nosia bežne nielen doma a na stretnutie k pivku, ale aj do práce a pokojne aj na slušnejšiu párty.

V e-shope JOIE si môžete vybrať z viacerých typov mikín. Ponuka je dostatočne široká, aby uspokojila všetky preferencie. Či už hľadáte klasickú pánsku mikinu s vreckami, mikinu s kapucňou alebo bez nej alebo mikinu bez vreciek, ktorú si len jednoducho pretiahnete cez hlavu, u nás si máte možnosť vybrať naozaj z množstva kvalitných kúskov. Ponúkame aj pánske mikiny na zips alebo na gombíky. Zvoliť si môžete aj to či na vašej mikine bude výrazný nápis, jemnejší nápis alebo stavíte na minimalizmus a zvolíte mikinu bez akejkoľvek potlače. Všetky druhy mikín ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách. Určite ľahko nájdete aj kombináciu, ktorá najlepšie padne vám.

Pánske mikiny a ich výber

Veľmi dôležitá je aj kvalita materiálu mikiny. Vyberajte najmä podľa toho na čo chcete pánsku mikinu využívať. Ak hľadáte mikinu na športovanie, vyhýbajte sa príliš umelým materiálom a takisto materiálom, ktoré v sebe zadržiavajú vodu. Hľadajte ľahké, priedušné materiály, ktoré sa dobre odvetrávajú. Ak si chcete kúpiť mikinu na voľný čas, vyberajte takú, aby spĺňala svoj účel. Máme v ponuke tenšie mikiny na leto a skorú jeseň, ale aj hrubšie odevy, ktoré vás v zime a na jar príjemne zahrejú a nepustia vám chlad na telo. Nájdete u nás aj extravagantnejšie kúsky, určené najmä mladším generáciám, ktoré kladú na svoje oblečenie vyššie nároky a dávajú si záležať na správnom skombinovaní vrstiev svojho oblečenia. Vyberte si na JOIE.sk svoju mikinu aj vy.

 
 

Pánske mikiny

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Jednoduchý ale elegantný čierny pánsky sveter
18,90 €
Jednoduchý a elegantný modrý pánsky pulóver
18,90 €
Pánska mikina sivej farby s kapucňou
25,00 €
Sivá pánska mikina s vysokým dizajnovým golierom
25,00 €
Jednoduchý sivý pánsky sveter
18,90 €
Štýlová tmavosivá mikina kapucňou pre muža
25,00 €
Trendová pánska mikina s vysokým golierom
25,00 €
Elegantný tmavo sivý pánsky sveter
18,90 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia