Úvod > Kožené opasky > Pánske kožené opasky
 
Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

Opasok má veľmi dôležitú úlohu. Drží nohavice na tele tak, aby sa nezosúvali pod pás a tým nedeformovali svojmu majiteľovi postavu. Správny opasok by mal byť predovšetkým nenápadný, no to ešte neznamená, že nemusí byť kvalitný. Naopak, kvalitný pánsky kožený opasok je doplnok, ktorý na vás ocenia nielen znalci módy, ale aj ľudia, ktorí len jednoducho majú radi pekné oblečenie a vyladené detaily.

Ak by sme žili v ideálnom svete, pánske opasky by vlastne ani nemuseli existovať. Ak by sme totiž boli striktní zástancovia dodržiavania módnych pravidiel, nohavice by vám mali na tele držať samé. Nemali by ste potrebovať ani kožený opasok, ani žiaden iný. V tomto prípade však „našťastie“ v ideálnom svete nežijeme a tak si svoje zvršky môžeme skrášliť pekným a kvalitným opaskom.

Aký pánský opasok si vybrať?

Ak si chcete vybrať nový opasok v prvom rade si treba položiť otázky k akému oblečeniu ho chcete a pri akej príležitosti ho budete nosiť. Viacmenej sa totiž pánske opasky dajú rozdeliť na dve kategórie, na formálne (najčastejšie kožené opasky) a voľnočasové. Treba však dodať aj to, že väčšina pánov nerozlišuje ani medzi nimi a nosí klasické kožené opasky aj k voľnočasovému outfitu. Nepovažuje sa to však za faux pas. Oveľa ťažším hriechom je obliecť si neformálny opasok k formálnemu odevu, to už je nepatričné dosť.

Pánske kožené opasky a ich ponuka

My sa pri zostavovaní našej ponuky pánskych opaskov snažíme čo najviac dbať na kvalitu. Aj preto u nás prevažujú pánske kožené opasky. Jednak, ako sme už spomenuli, sa dajú všestrannejšie využiť a tiež sú jednoducho odolnejšie. Naše pánske kožené opasky sú z dobrej kože, sú výborne a zručne opracované, hrany sú dostatočne začistené a spony vydržia naozaj veľa.

Správna dĺžka a farba pánskeho koženého opasku

A ako si zvoliť dĺžku? Sto ľudí, sto chutí, my ale odporúčame vyberať si opasok tak, aby ste ho zapli približne v niektorej zo stredných dierok. Jeho voľný koniec by mal potom dosahovať na prvé pútko nohavíc a nemal by výrazne prečnievať.

Dôležité je však skutočne hlavne to, aby ste opasok dobre zladili, zlaté pravidlo znie, aká farba topánok, taká farba opaska. Nikdy nenoste čierny kožený opasok k hnedým topánkam a naopak. Pokiaľ to dodržíte, môžete si byť takmer stopercentne istý, že ste opasok vybrali dobre.

 
 


Pánske kožené opasky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Elegantný kožený oblekový opasok v čiernej farbe
12,90 €
Doplnky
Čierny kožený pánsky opasok do nohavíc s automatickou prackou
12,90 €
Klasický čierny oblekový opasok s modernou automatickou prackou
12,90 €
Klasický čierny kožený pánsky opasok s netradičnou prackou
12,90 €
Doplnky
Široký tmavo hnedý pánsky kožený opasok
12,90 €
Doplnky
Trendový tmavo modrý pánsky kožený opasok do riflí
12,90 €
Doplnky
Klasický čierny oblekový pánsky opasok s prackou
12,90 €
Čierny vzorovaný kožený pánsky opasok s robusnou prackou
12,90 €
Svetlo hnedý kožený opasok s hranatou prackou
12,90 €
Čierny oblekový kožený pánsky opasok s nádhernou prackou
12,90 €
Doplnky
Klasický robusný kožený pánsky opasok v tmavo hnedom prevedení
12,90 €
Tmavo modrý pánsky kožený opasok s automatickou prackou
12,90 €
Doplnky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia