Úvod > Spodná bielizeň > Pánske boxerky
 
Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

Pánske boxerky momentálne pevne vládnu svetu mužského spodného prádla. Slipy a trenírky síce sem tam prídu do módy, ale univerzálnosť a pohodlnosť boxeriek sú pre pánov vo väčšine prípadov dôležitejšie, ako ostatné veci. Veľkou výhodou je, že prakticky nezáleží na veku ani na postave, boxerky si môže obliecť naozaj každý, od chlapcov predškolského veku až po zrelých pánov, ktorí už oddychujú na dôchodku.

Samozrejme aj boxerky majú rôzne verzie a nie každá je úplne vhodná pre každého, ale u nás v JOIE, nie je žiaden problém nájsť kúsok pre každého pána. Stačí sa len zamyslieť nad postavou toho, kto bude boxerky nosiť a hneď viete či si môže dovoliť aj sexi kratšie boxerky alebo trocha pohodlnejšie predĺžené kúsky.

Pánske boxerky a ich výber

Dokonca si už dnes môžete dopomáhať k sexi vzhľadu aj rovnakými pomôckami, ako vaše nežnejšie polovičky. Na trhu sa čoraz viac začínajú presadzovať aj pánske boxerky s push-up efektom, takže pokiaľ chcete vyvolávať mužnejší dojem v obtiahnutých nohaviciach, nikto vám v tom nebráni. Tiež už dávno neplatí, že mužské boxerky musia byť v nudnej bielej farbe. Kdeže. Móda postupuje míľovými krokmi a aj u nás nájdete množstvo farebných variantov a kombinácii, aby ste si mohli spodné prádlo zladiť s ostatnými vrstvami vášho oblečenia. Pri výbere boxeriek dbajte najmä na to, aby na nich neboli výrazné švy, tie by vás totiž mohli, najmä pri pohybe, tlačiť a spôsobovať vám nepríjemnosti. Navyše sú práve boxerky veľmi kladne hodnotené aj lekármi, pretože dokážu udržať ideálnu teplotu a nedochádza teda k prehrievaniu ani podchladeniu intímnych partií.

V našom e-shope nájdete pánske boxerky rôznych veľkostí a farieb, no garantujeme, že všetky sú vyrobené z naozaj kvalitných a veľmi príjemných materiálov, aby ste sa v nich cítili pohodlne celý deň a mohli sa sústrediť na dôležité veci. Ponúkame tiež viacero veľkostí, aby ste mali možnosť vybrať si také, ktoré vám dokonale padnú. U nás je to ľahké.

 
 

Pánske boxerky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Pruhované červeno biele bavlnené pánske boxerky
6,80 € 8,50 €
Modré boxerky MXH 371
6,80 € 8,50 €
Tmavo modré bavlnené pánske boxerky
6,80 € 8,50 €
Sýto modré boxerky pre mužov vyrobené z bavlny
6,80 € 8,50 €
Pánske bavlnené tmavo modré boxerky
6,80 € 8,50 €
Tmavo modré pánsky bavlnené slipy 2ks v balení
8,72 € 10,90 €
Modré pánsky slipy so sivým pásom a nápisom Key
10,88 € 13,60 €
Modro tyrkysové bavlnené pánske boxerky
6,80 € 8,50 €
Pánske boxerky v modrej farbe vyrobené z bavlny
6,80 € 8,50 €
Bavlnené pánske boxerky v sivej farbe s obrázkom palmy
6,80 € 8,50 €
Jednofarebné bavlnené pánske slipy v sivej farbe 2ks v balení
8,72 € 10,90 €
Neónovo zelené mužské boxerky s palmami vyrobené z bavlny
6,80 € 8,50 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia