Filter
Cena
×
Zrušiť filter
 
 

Nájsť kvalitné oblečenie na cvičenie je fuška. Niekedy snáď aj väčšia, ako trápiť sa s činkami v posilňovni. Hlavne pokiaľ sa vám nechce platiť horibilné sumy za predražené značkové veci. My sme sa rozhodli, že si nepotrpíme na prvoplánovú ponuku a hľadali sme naozaj kvalitu.

Pohodlné oblečenie na cvičenie

Preto u nás nájdete oblečenie na cvičenie, ktoré vás síce neohúri drahou značkou, no budete sa v ňom cítiť pohodlne, sviežo a bude sa vám v ňom naozaj dobre hýbať. Ak cvičíte pravidelne asi viete, že presne to je najdôležitejšie. Človek by sa nemal pri športovaní sústrediť na to čo má oblečené, ale na výkon.

To však samozrejme neznamená, že veci, ktoré u nás nájdete sú škaredé. Naopak, naša ponuka je elegantná a má naozaj štýl. Na JOIE.sk nájdete športové oblečenie na vonkajšie aktivity, ale aj do vnútra, do posilňovne, na aerobic či pilates.

Vybrať si môžete zo širokého spektra tielok, tričiek, mikín, ale aj teplákov, legín alebo šortiek na cvičenie, ktoré vám umožnia podávať špičkové výkony.

Vybrať si môžete z viacerých veľkostí a tiež z množstva farebných kombinácií. Je na vás či dáte prednosť jednoduchosti alebo si zvolíte oblečenie na cvičenie s výraznejšími nápismi alebo grafickými prvkami, ktoré k vám pritiahnu pozornosť.

Ako sme spomenuli v úvode. Dbajte najmä na to, aby ste si vybrali odev, v ktorom sa budete cítiť úplne prirodzene a pohodlne. Oblečenie na cvičenie by vás nemalo nikde sťahovať, no zároveň by ani nemalo byť príliš voľné. V najlepšom prípade, by malo byť ako vaša druhá koža. Samozrejme, ak cvičíte práve preto, aby ste sa zbavili nadbytočných kilogramov, môžete zvoliť mierne ležérnejší štýl.

Výber oblečenia na cvičenie

Pri výbere sa zamerajte hlavne na materiál, z ktorého je vaše oblečenie na cvičenie vyrobené. Nie je nič horšie, ako zistiť, že váš odev nedokáže dobre odvádzať pot, je málo priedušný a vy sa v ňom doslova kúpete. Snažte sa voliť čo najmenej oblečenia z umelých materiálov. Takéto oblečenie v nižších cenových hladinách prakticky nikdy nesplní to čo od neho očakávate.

U nás si však určite vyberiete, ponuka je široká a je len na vás, ako vkusne dokážete šport skombinovať s aktuálnou módou. My vám, želáme najmä to, aby vám športové nadšenie vydržalo čo najdlhšie.

 
 

Oblečenie na cvičenie

 
Zdvojený dámsky športový fitness top v neónovo zelenej a sivej farbe
11,90 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia