Filter
Cena
×
Zrušiť filter
 
 

Mikina

Mikiny nikdy nevyjdú z módy. Jediné čo sa každoročne mení je strih, ktorý sa aktuálne nosí. Inak je mikina verným spoločníkom žien aj mužov, pripravená kedykoľvek zahriať a priniesť kúsok pohodlia.

Mikiny neformálne oblečenie

Na tomto kúsku oblečenia je najlepšie, že si ho môžete obliecť všade tam, kde sa nevyžaduje formálne oblečenie. Odev, ktorý kedysi neodmysliteľne patril k športovcom, dnes nájdete v každej skrini. Mikina je totiž naozaj univerzálna a postupom času sa s príchodom nových strihov dostáva aj tam, kde bolo kedysi nemysliteľné obliecť si mikinu. Napríklad na pracovné stretnutia.

V JOIE si svoju novú mikinu nájdu páni, dámy aj deti každého veku. Naozaj je z čoho vyberať. Len si treba určiť preferenciu. Máme totiž mnoho druhov. Mikiny s vreckami, mikiny s kapucňou, Mikiny na zips alebo klasické mikiny, ktoré si jednoducho pretiahnete cez hlavu a môžete vyraziť. Dokonca u nás nájdete aj mikiny s gombíkmi.

Výber mikín

Na vašej fantázii záleží to, či si zvolíte čistý štýl a teda elegantnú mikinu bez výrazných prvkov alebo naopak radi vynikáte a preto hľadáte mikiny s výraznými nápismi, ktoré na seba strhávajú pozornosť.

Rozmyslite si tiež na čo chcete mikinu využívať. Nie všetky mikiny sa dnes hodia na športovanie. Ak hľadáte športový úbor, pozerajte na to, do akej miery je materiál umelý a tiež na to, ako veľmi saje vodu. Mali by ste hľadať skôr ľahké a priedušné kúsky.

Ak je vám však často zima, popozerajte sa po hutnejších mikinách, ktoré zahrejú aj v sychravom počasí. Daňou za príjemné teplo je samozrejme vyššia hmotnosť, no to asi v zime nikomu vadiť nebude.

Všetky mikiny, ktorú ponúkame sú z kvalitných a overených materiálov a snažíme sa tiež o to, aby sme mali na sklade vždy aspoň jeden kúsok z každej veľkosti. Mali by ste si tak u nás vždy nájsť to čo vám vyhovuje

Pánske mikiny, dámske mikiny aj detské mikiny z JOIE.sk budete nosiť radi a často. Dávame si záležať na ich kvalite. Nájdite si u nás aj vy tú svoju.

 
 

Mikiny

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Tenká modrá dámska mikina s potlačou ruží a 3/4 rukávom
28,00 €
Biela tenká mikina s 3/4 rukávom a čiernou potlačou kvetov
28,00 €
Romantická biela tenká dámska mikina s potlačou srdiečok a 3/4 rukávom
28,00 €
Štýlová tenká dámska mikina v bielej farbe s výraznou farebnou potlačou ruží
24,50 €
Biela predĺžená dámska mikina s čiernou mašľou
21,50 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia