Úvod > Spodná bielizeň > Erotická bielizeň
 
Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

Každá žena alebo muž občas túži po experimentoch za dverami svojej spálne. Erotická bielizeň je ako stvorená pre nespútané dobrodružstvo a vášnivé intímne chvíle.

Názory na erotickú spodnú bielizeň sa líšia. Kým niektoré ženy ju nosia skoro denne, existuje stále väčšina žien, ktoré ju nikdy nepoužili. Myslite však nato, že nič nevzruší muža tak, ako pohľad na ženské telo v podväzkoch alebo čipkovanej spodnej bielizni. Buďte nápadné, prelomte ostýchavosť a zadovážte si aspoň jeden kúsok tejto zvodnej bielizne do svojho šatníka. Veď čo je lepšie, ako pocit, že ste pre svojho partnera sexi,  príťažlivá a vyzývavá zároveň.

Vzrušujúci zážitok s erotickou bielizňou

Muži erotickú bielizeň jednoducho zbožňujú. Čipkovaná podprsenka, podväzky, samodržiace pančušky sú kľúčom, ktorý odomyká brány predstavám a sľubuje poriadnu dávku vzrušujúceho zážitku. Každý z nás v sebe skrýva tajné erotické túžby, sny, predstavy, či už v podobe nežnosti, kúsku romantiky, kúsku vulgárnosti alebo drzosti. A taká je aj erotická bielizeň. Plná prekvapenia, vášne a ženskosti. Môžete v nej vyzerať neskutočne nežne, sexi alebo ako divoká dračica. Stačí len, ak si  zvolíte spôsob, ktorým budete svojho partnera provokovať a tým podčiarknete svoju sexuálnu príťažlivosť. Zažijete tajomné sexuálne napätie a vzrušujúce momenty, ktoré si dlho udržíte v pamäti.

Erotická bielizeň

Okrúhly zadoček, úzky pás, plné prsia, scéna ako z filmu. Toto s Vami dokáže urobiť sexi spodné prádlo. Budete sa cítiť pre svojho partnera výnimočná a neodolateľná. V našej ponuke erotickej bielizne si môžete vybrať odvážne, ale aj jednoduchšie kúsky. Ak máte radi klasiku, stavte na romantickú čipkovanú bielizeň, v ktorej budete vyzerať zmyselne a žensky. Pre odvážne dámy sú korzety a podväzkové pásy tým pravým, provokujúcim pre chvíle vášne. Vyberte si bielizeň, ktorá splní vaše očakávania a zároveň vášmu partnerovi splní jeho tajné túžby. Kombinovať môžete podprsenky, rôzne druhy nohavičiek, košieľky rôznych strihov. Doprajte mužom chvíle potešenia a zažeňte z vašich postelí stereotyp a nudu.

 
 


Erotická bielizeň

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Sexi dámsky nočný komplet s priehľadného materiálu v čierno-modrej kombinácii
20,90 €
Sexi komplet spodnej bielizne s podväzkami, nohavičkami a podprsenkou
49,90 €
Priehľadná dámska košieľka v čiernej farbe so sexi nohavičkami
20,90 €
Čierno červený čipkovaný podväzkový pás DK31
15,90 €
Doplnky
Čierny priehľadný podväzkový pas s čipkou
10,50 €
Doplnky
Podväzkový pas s výraznou červenou čipkou
10,50 €
Doplnky
Podväzkový pás v bielej čipke
10,50 €
Doplnky
Elastický a pohodlný podväzkový pás v telovej farbe
10,50 €
Doplnky
Čierny priehľadný a široký podväzkový pas s kvetinovým vzorom
19,00 €
Doplnky
Čipkovaný široký podväzkový pas v červenej farbe
19,00 €
Doplnky
Čierny čipkovaný set spodnej bielizne - podprsenka, poväzkový pás a nohavičiek
31,90 €
Červený čipkovaný set spodnej bielizne - podprsenka, poväzkový pás a nohavičiek
31,90 €
Biela spodná bielizeň pre snúbencov s obrázkom GAME OVER
17,50 €
Biely set spodnej bielizne s obrázkom macka
17,50 €
Komplet čiastočnej priehľadnej nočnej košieľky a nohavičiek
21,90 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia