Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

Elegantné dámske šaty. Kúsok ženského sveta, ktorý muži nikdy nepochopia a ženy nikdy neprestanú zbožňovať. Ak hľadáte šaty na každý deň, ale aj oblečenie na špeciálne udalosti, na joie.sk určite nájdete to čo hľadáte.

Pri tvorbe našej ponuky elegantných šiat sme sa riadili jednoduchým pravidlom. Zaradili sme do nej tie šaty, ktoré sú vhodné pre bežné, denné nosenie, ale nebudete mať výčitky ani vtedy, keď si ich oblečiete na slávnostnejšiu príležitosť, napríklad párty s priateľmi prípadne posedenie s kolegami.

Do kategórie elegantných šiat v našom eshope sme vyberali z modelov, ktoré sú praktické, jednoduché a pohodlné. Vyhýbali sme sa klasickým róbam pre výnimočné príležitosti. Nájdete tu živé a svieže modely šiat na bežné nosenie, šaty s jednoduchším, no elegantným strihom vo veselých farbách a hravých odtieňoch aj sexi kúsky vhodné pre odvážne dámy.

Modely, ktoré vám ponúkame sú z kvalitných materiálov, z originálnych sérií. Vyberie si z nich určite každý, kto má vkus. Či už hľadáte krátke letné šaty, dlhé šaty na serióznejšiu príležitosť alebo len jednoducho chcete originálne elegantné šaty do práce, na výber máte množstvo unikátnych modelov.

Pri väčšine šiat máme pripravených vždy niekoľko veľkostí a bez problémov u nás nájdete vhodné šaty aj pre plnoštíhlu postavu alebo iné menej konfekčné postavy. Nuž a ak si predsa len z elegantných šiat vybrať neviete, nevešajte hlavu, pozrite si aj kategóriu športových šiat, alebo skúste pohľadať v šatách s dlhým, či krátkym rukávom.

 
 

Elegantné šaty

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
22,00 €
Novinka
38,00 €
Novinka
33,00 €
Novinka
33,00 €
Novinka
Dámske šaty jedinečného strihu s neónovou farebnou kombináciou
47,00 €
Novinka
35,90 €
Novinka
Čipkované a veľmi elegantné dámske šaty v čiernej farbe
45,00 €
Novinka
Sivé dámske šaty s výzorom úpletu osmičkového vzoru
34,90 €
Novinka
Šaty s tylovými rukávami modré 141/3
42,00 €
AKCIA
Letné šaty bez rukávov v mätovej farbe 114-1
40,00 €
Letné šaty bez rukávov v mätovej farbe 114-1
40,00 €
26,00 €
AKCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia