Filter
Cena
×
Zrušiť filter
 
 

Šaty pre dievčatká

Mať doma dcérku je úžasný pocit, no všetci dobre vieme, že taká princezná sa do spoločnosti nemôže vybrať len tak. Oblečenie musí ladiť a spĺňať prísne kritériá skúseného princezničkovského oka. My v JOIE.sk veríme, že z našej ponuky dievčenských šiat sa nejednej budúcej kráľovnej rozbúcha srdiečko.

Šaty na každú príležitosť

Dievčenské šaty sú veľmi vďačným oblečením. Pre dievčatko totiž počas teplých letných mesiacov snáď nie je vhodnejšieho oblečenia. Ak sa navyše chystáte do spoločnosti, potom sú šaty pre dievčatko priam ideálna voľba.

Šaty z našej ponuky sme vyberali tak, aby ste mali na výber dievčenské oblečenie na každú príležitosť. Či už do školy či škôlky, do mesta, ale aj na oslavy, svadby a podobné príjemné spoločenské udalosti, kde naozaj treba v plnej vážnosti predviesť princeznovský status.

Byť princeznou pritom vôbec nie je jednoduché. Je veľmi ťažké nájsť dievčenské šaty, ktoré sú zároveň krásne aj pohodlné. U nás však také nájdete, snažíme sa o to, aby sme ponúkali iba naozaj nositeľnú kvalitu a vyhýbame sa zbytočne extravagantným modelom.

Výber dievčenských šiat

Šatočky by mali byť predovšetkým ľahučké a pohodlné, vašu ratolesť by nemali obmedzovať v pohybe. Väčšina našich kúskov je vhodná na nosenie bez doplnkov, no vieme, že mladé dámy by bez nich ani nevyšli na ulicu. Preto sa určite popozerajte aj v ďalších našich kategóriách určených pre deti, nájdete tam kopec inšpirácie, ako dievčenské šaty doplniť a urobiť tak radosť sebe aj vášmu dieťaťu.

Na záver snáď len upozorňujeme na to, že hoci môže mať vaša princeznička ešte málo rôčkov, určite ju do výberu šiat nezabudnite zapojiť. Aj tie najmenšie dievčatká totiž vedia veľmi hlasno protestovať ak sa im niečo nepáči. Vyberajte teda s nimi a zvoľte taký model dievčenských šiat, s ktorým budete spokojná nielen vy, ale aj ich budúca nositeľka. Držíme vám palce a teší nás, že naše šaty bude mať na sebe taká krásna princezná.

 
 

Dievčenské šaty

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
Dievčenské šaty na leto v bielej farbe zdobené modrými kvetmi
28,40 €
Dievčenské šaty s červenou ružičkou a modrými bodkami a pásikmi
24,00 €
Biele dievčenské šaty na leto s modrými bodkami a ružovým lemovaním
24,00 €
Dievčenské šaty v ružovej farbe s bielymi bodkami
28,40 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia