Úvod > Pyžamá a župany > Detské pyžamá
 
Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

Vybrať pyžamo pre deti je dnes doslova alchýmia. Či už máte dievčatko alebo chlapčeka, zladiť ich náročné túžby po motívoch z najnovších rozprávok s vašimi preferenciami o kvalite, nie je vždy jednoduché. My našťastie vieme čo deti aj rodičia chcú a tak u nás nájdete v ponuke len tie najlepšie detské pyžamá.

Čo je dôležité pri detskom pyžame

Nech už je vaša ratolesť zaťažená na akúkoľvek rozprávkovú postavičku, v prvom rade by sa mu v novom pyžame malo dobre spať. Preto je veľmi dôležité, aby bol materiál pyžama dostatočne ľahký a priedušný. Dieťa sa tak v noci nepotí a má pocit pohodlia a vzdušnosti. Pyžamo by tiež nemalo byť príliš obtiahnuté, nesmie tlačiť, naopak, malo by byť voľnejšieho strihu. Odporúčame čo najviac sa snažiť vyberať antialergické materiály, ktoré vášmu drobcovi určite neuškodia, organickou bavlnou nikdy nič nepokazíte.

Ponuka detských pyžám

U malých slečien je to trocha iné, dievčenské detské pyžamá ponúkajú o niečo väčšiu variabilitu. Okrem klasických nohavicových pyžám si totiž môžu vybrať aj tradičné nočné košieľky. Tie samozrejme máme v ponuke tiež.

Na JOIE.sk, v sekcii detských pyžám, nájdete pyžamá s dlhým rukávom, s krátkym rukávom, samozrejme aj v kombinácii s dlhými či krátkymi nohavicami a tiež už spomínané nočné košieľky. Pre deti, ktoré chcú byť aspoň na chvíľku ako ich mama alebo otecko, máme aj pyžamové komplety, kde nájdu rovnaké pyžamo pre rodiča aj pre seba. Chlapci tak spia v zmenšených verziách pyžama pre otca a dievčatá pre mamu. Vieme akú z toho deti majú radosť.

Pyžamá pre deti dnes hrajú všetkými farbami, no niektorí odborníci radia pri výbere farby dávať pozor, aby pyžamo nebolo príliš pestré a presýtené žiarivými farbami. Či je to pravda nevieme, ale v ponuke máme mnoho farebných kombinácií, pestrejších aj jemne tlmených takže si určite vyberú aj tí, ktorí si na farbe dajú záležať.

Detské pyžamá a správny výber veľkosti

Dajte si pozor aj pri výbere veľkosti, pyžamo pre deti by malo byť akurát, nesmie byť ani väčšie ani menšie. Pokiaľ mu kúpite príliš veľký rozmer, v noci ho budú tlačiť nazberané voľné kusy látky a ak zasa zvolíte malé, bude ho nepríjemne omínať. A to sladkým snom príliš neprospieva.

Vyberajte teda s rozvahou a doprajte svojim maličkým príjemný a ničím nerušený spánok. Pokojné rána potom oceníte aj vy

 
 

Detské pyžamá

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Ružové bavlnené dievčenské pyžamo s tučniakmi
16,00 €
Modré maskáčové pyžamo Joachim 1170 k3
13,50 €
Bielo sivé pohodlné bavlnené dievčenské pyžamo
16,00 €
Bavlnená detská nočná košeľa s mačičkami
11,30 €
Sivo ružové dievčenské bavlnené pyžamo so sovou
15,90 €
Dievčenské ružové pyžamko so sivým zajačikom
15,90 €
Dlhé sivé dievčenské pyžamo s nádherne vzorovaným spodným dielom
16,00 €
Pohodlné chlapčenské pyžamo v tyrkysovej farbe s károvaným spodným dielom
16,60 €
Pestro farebné dievčenské bavlnené pyžamo so zajačikom
15,90 €
Sivé chlapčenské pyžamo krátkeho strihu
13,50 €
Dlhé farebné bavlnené dievčenské pyžamo
13,50 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia