Filter
Cena
×
Zrušiť filter
 
 

Podväzky pre dámy

Podväzky so sebou nosia veľmi veľa mýtov a povier. Napríklad, že sú nepohodlné, nosia sa iba do postele a nehodia a na bežné nosenie. No viete ako to je, na každom je trocha pravdy, no každú nevýhodu ľahko eliminujete správnou voľbou podväzkových pásov.

Podväzky nie len do spálne

Vždy asi bude platiť, že dámske podväzky si oblečiete vtedy, keď sa chcete cítiť troška tajomne, zvodne a atraktívne, no to neznamená, že by ste si nemali zaobstarať aj kúsky, ktoré sa dajú nosiť aj mimo spálne. Už len preto, že byť sexi predsa môžete aj v spoločnosti.

Stačí si dať pozor na to, aký podväzkový pás si kupujete. Sexi modely sú na celodenné nosenie naozaj nevhodné. Krajkové podväzky a štyri pracky vám komfort pri nosení nezaručia. Ak však nájdete podväzkový pás so šiestimi až ôsmymi prackami, najlepšie kovovými, neváhajte, v ňom sa budete cítiť pohodlne aj v práci.

Netreba sa však obmedzovať ani v prípade, že milujete krátke sukne. Treba len myslieť na to, aby vám zakryli čo najväčšiu časť stehien. Správne uchytenie zabezpečíte použitím buď korzetu, alebo hlbšieho podväzkového pásu. Dlhší pás vám navyše pomôže vytvarovať bruško. Podväzky tiež môžete uchytiť aj o spodné prádlo.

V našej ponuke nájdete aj modely, ktoré sa hodia iba do spálne. Sexi kúsky, ktoré slúžia predovšetkým pre potešenie partnera a dokážu navodiť tú správnu atmosféru. Nebojte sa ich vyskúšať, uvidíte, akú radosť svojmu partnerovi urobíte.

Dámske podväzky síce dnes majú veľkú konkurenciu v klasických pančuchách, no v letných mesiacoch sú priam ideálne, zabezpečia dobrú cirkuláciu vzduchu a príjemný pocit, „neoblečenia“ na verejnosti.

Ako si správne obliecť dámske podväzky

Väčšina žien, ktoré sa pre podväzky rozhodnú väčšinou tiež rieši dilemu, ako podväzky nosiť. Či si ich obliekať na nohavičky alebo pod ne. Správna odpoveď je pod ne. Na väčšine fotiek je to síce naopak, no ak pôjdete s podväzkami na WC uvidíte prečo bolo ich umiestnenie pod spodné prádlo dobrá voľba.

Nech už je to tak alebo tak, aspoň jedny podväzky by v šatníku mala mať každá žena. Pridajte sa aj vy a nájdite si u nás kúsok, ktorý vášho partnera nenechá na pochybách, že si vybral naozaj dobre J

 

 

 
 

Dámske podväzky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Čierno červený čipkovaný podväzkový pás DK31
15,90 €
Doplnky
Čierny priehľadný podväzkový pas s čipkou
10,50 €
Doplnky
Podväzkový pas s výraznou červenou čipkou
10,50 €
Doplnky
Podväzkový pás v bielej čipke
10,50 €
Doplnky
Elastický a pohodlný podväzkový pás v telovej farbe
10,50 €
Doplnky
Čierny priehľadný a široký podväzkový pas s kvetinovým vzorom
19,00 €
Doplnky
Čipkovaný široký podväzkový pas v červenej farbe
19,00 €
Doplnky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia