Úvod > Spodná bielizeň > Dámske podprsenky
 
Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

 

Dámske podprsenky - povinná výbava každej ženy.

Sú chvíle kedy sa muži ženám do očí nepozerajú a keďže sú podprsenky povinnou výbavou ženského šatníka, je dobré ak si na ich výbere dáte záležať. Dobre tvarovaná a pohodlná podprsenka poskytne prsiam dôležitú oporu a zabráni napríklad bolestiam chrbta. A ak máte chuť na zvádzanie, tak ňou určite dokážete u pánov poriadne poštekliť zmysly.

U nás si podprsenku vyberie určite každá žena aj dievča. Na výber máme luxusné podprsenky, elegantné podprsenky, ale aj klasické dámske podprsenky na bežné nosenie a voľný čas. Ponukou vyhovieme ženám, ktoré sa neboja predviesť, aj tým, ktoré nechcú zvádzať prvoplánovo.

K dispozícii je vždy niekoľko veľkostí a zvoliť si môžete aj farbu, ktorá je pre vás najprirodzenejšia. Vyberať môžete z množstva tvarov a strihov, ponúkame podprsenky s kosticou aj podprsenky s push up efektom. Určite u nás nájdete práve taký kúsok, s ktorým budete spokojná. Všetky podprsenky od nás sú starostlivo vybrané od preverených dodávateľov a špičkových značiek.

Samozrejme sme vám kedykoľvek k dispozícii a radi vám na základe našich skúseností pri výbere poradíme. Vyberte si podľa svojich preferencií z luxusných podprseniek s elegantnými krajkami, alebo si len doplňte šatník podprsenkami na bežný deň.

Dámske podprsenky sú tiež skvelým darčekom, ktorý nepoteší iba obdarovanú, ale častokrát aj toho, kto daruje J U nás to budete mať s výberom sexi podprsenky určite jednoduchšie a sme si istí, že sa bude žene, ktorú ňou chcete obdarovať bude páčiť. Neváhajte a vyberajte, všetky produkty máme skladom a doručíme vám ich čo najskôr.

 
 

Dámske podprsenky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Rafinovaná a luxusná biela podprsenka s nádhernou čipkou
24,21 € 26,90 €
Dámska čipkovaná podprsenka v telovo čiernej farbe
24,21 € 26,90 €
Čipkovaná podprsenka v čiernej farbe
24,21 € 26,90 €
Luxusná dámska podprsenka v čiernej farbe s červenou čipkou
25,11 € 27,90 €
Luxusná béžová podprsenka s nádhernou čipkou v telovej farbe
25,11 € 27,90 €
Rafinovaná podprsenka v telovej farbe v kombinácii s čiernou čipkou
22,95 € 25,50 €
Sexi čierna čipkovaná podprsenka bez výplne
8,50 €
Rafinovaná červená čipkovaná podprsenka bez výplne
8,50 €
Čierna čipkovaná podprsenka sčasti priehľadná
22,90 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia