Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

Pekné ženské nohy si zaslúžia kvalitné pančuchy. Veď mať sexi nôžky, ktoré pritiahnu pohľady pánskych očí nie je na zahodenie. Treba vedieť svoje zbrane využiť a dopriať si malý kúsok zvýšeného sebavedomia.

Dámske pančuchy treba samozrejme vedieť nosiť. To znamená najmä dobre vedieť kam sa nosia a kam nie. Či je vhodné ich nosiť ku konkrétnym typom obuvi alebo aký typ dámskych pančušiek zvoliť. Pokiaľ však s týmito vecami nemáte problém, naša ponuka vás určite poteší. Prispôsobili sme ju tak, aby si vybrali ženy, ktoré svoje nohy rady ukazujú, ale aj také, ktoré sa len chcú cítiť pohodlne a mať nohy v teple.

Hladké dámske pančuchy

Ak patríte najmä do druhej skupiny, práve pre vás sú určená naša kategória hladkých pančúch. Nájdete v nej väčšinou neutrálne pančušky pre akúkoľvek príležitosť. Či už potrebujete byť elegantná v práci alebo len potrebujete narýchlo vybehnúť von niečo vybaviť, klasické hladké pančuchy nič nepokazia a navyše dajú vašim nohám sexi náboj.

Vzorované dámske pančuchy

Ak radi experimentujete, určite navštívte sekciu vzorovaných dámskych pančúch. Väčšina kúskov z tejto kategórie je síce tiež elegantná a bez problémov si ich môžete vziať aj do spoločnosti, nájdete v nej však aj extravagantné pančušky, ktorých cieľ je obrátiť zraky okoloidúcich vašim smerom. Dajte si však pozor na ich kombinovanie s ostatnými vrstvami oblečenia, niekedy je to poriadna alchýmia.

Samodržiace dámske pančuchy

Určite sa však nezabudnite pozrieť aj do kategórie so samodržiacimi pančuchami. Tie si so sebou neprávom nosia stigma o svojej nekvalite, no nemáte sa čoho báť. Ponúkame iba kúsky s viacerými silikónovými pásikmi, aby sa vám samodržky nezvliekali a vy ste sa cítili v pohodlí. Dávno neplatí, že tieto pančušky sa nosia iba na príjemné chvíle s partnerom. Obliecť si ich môžete bez problémov aj do práce alebo na spoločenskú udalosť, len si treba dať pozor na dostatočnú dĺžku sukne, vyčnievajúca krajka sa považuje za faux pas.

Jednoducho ponúkame dámske pančuchy na každú príležitosť a to, aké nakoniec skončia na vašich nohách, máte vo vlastných rukách. Vyberte si pančuchy, v ktorých sa budete cítiť príjemne a užívajte si obdiv ostatných.

 
 


Dámske pančuchy

Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia