Úvod > Spodná bielizeň > Dámske nohavičky
 
Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

Pre niektoré z nás iba detail, ktorému nevenujeme zvýšenú pozornosť pre iné zasa dôležitá súčasť outfitu, ktorá zvýrazňuje sex appeal a priťahuje pozornosť – dámske nohavičky. Nuž nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny jedno určite viete aj sama, že dokonale platí zlaté pravidlo, ktoré hovorí, že to ako sa dnes cítite závisí od toho, aké spodné prádlo máte na sebe.

Dámske nohavičky a správna veľkosť

Je to skutočne tak, dámske nohavičky sú veľmi dôležitou súčasťou každodenného oblečenia a ich kúpu by ste nemali podceniť. Záleží na viacerých faktoroch, no jednou z najdôležitejších vecí je správna veľkosť. Podľa výsledkov viacerých prieskumov väčšina žien nedokáže odhadnúť správnu veľkosť a kupuje si nohavičky príliš veľké alebo malé. Správne padnúce nohavičky by vás nemali nikde tlačiť, nemali by sa vám zarezávať do kože, no zároveň by sa vám nikde nemali zvliekať ani zhŕňať. Mali by byť na tele napnuté, no bez spomínaného otlačenia. V prípade vykrojenejších nohavičiek a obľúbených tango nohavičiek platí, že je lepšie kúpiť si o číslo väčšie, ako je vaša tradičná veľkosť.

Strih a farba dámskych nohavičiek

Okrem veľkosti veľmi záleží aj na strihu, tu však viac, ako pri ostatných faktoroch platí, že noste to čo sa vám dobre nosí. Niekomu vyhovujú klasické dámske nohavičky, niekto má rád tangá, populárne sú aj tzv. brazílske nohavičky alebo aj talianske nohavičky s čipkou. Všetky tieto strihy a aj mnohé iné, nájdete aj u nás v JOIE. Voľba strihu samozrejme závisí najmä na tom, kam a na akú príležitosť si nohavičky obliekame. Podobne je to aj pri farbe, z výskumov vyplýva, že väčšina žien dáva prednosť čiernej farbe spodného prádla, až za ňou nasledujú béžová a biela farba. Voľbu farby samozrejme tiež výrazne ovplyvňuje skutočnosť či plánujeme horúci večer s partnerom alebo si chceme len oddýchnuť. Predsa len červená farba sa hodí viac do súkromia, ako von.

V našom e-shope sú v ponuke nohavičky z naozaj kvalitných materiálov, ktoré sa vám plne prispôsobia. Vybrať si môžete konzervatívnejšie spodné prádlo, ale aj erotickejšie kúsky, ktorým sa ťažko odoláva. Nájdite si u nás čo potrebujete a prajeme príjemné nosenie.

 
 

Dámske nohavičky

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Bezšvové dámske bavlnené nohavičky bielej farby
3,50 €
Biele luxusné nohavičky s čipkou
9,90 €
Dvoj balenie bielych dámskych nohavičiek s čipkou
11,70 €
Sada dámskych čipkovaných nohavičiek v broskyňovej farbe
11,70 €
Dámske čipkované nohavičky 2ks v balení
13,60 €
Sada dámskych čipkovaných nohavičiek 2 ks v balení
13,60 €
Bavlnené telové dámske nohavičky
11,70 €
Sexi priehľadné čierne dámske nohavičky s čipkou
9,90 €
Priehľadné dámske nohavičky v čiernej farbe s čipkou
10,50 €
Elastické dámske nohavičky v príjemnej telovej farbe
11,26 €
Luxusné dámske nohavičky v čiernej farbe zdobené čipkou
11,50 €
Luxusné čierne čipkované nohavičky
12,90 €
Priehľadné dámske nohavičky s luxusnou čipkou
11,50 €
Nádherné čipkované dámske nohavičky v čiernej farbe
5,50 €
Elastické hladké červené dámske nohavičky
5,50 €
Luxusné dámske čipkované nohavičky v tyrkysovej farbe
11,50 €
Sexi a vzrušujúce dámske nohavičky z červenej čipky
9,00 €
Vzrušujúce dámske nohavičky z bielej čipky
9,00 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia