Úvod > Dámske oblečenie > Dámske nohavice
 
Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

Ak hovoríme o dámskych nohaviciach dostali sme sa do kategórie, ktorá je asi tou najširšou kategóriou v dámskom oblečení. Počas rokov sa stali mimoriadne obľúbené a kvalitné nohavice jednoducho nemôžu chýbať v šatníku ani jednej ženy.

Na našich stránkach nájdeš širokú ponuku dámskych nohavíc, spomedzi ktorých si určite jednoducho vyberieš. Či už potrebuješ reprezentatívne, elegantné nohavice, alebo potrebuješ dámske nohavice na voľný čas a chvíle s rodinou a s priateľmi, u nás si jednoducho vyberieš spomedzi modelov, ktoré sme starostlivo vyberali.

Ak hľadáš prestížnu značku z televíznych reklám, tak u nás ju pravdepodobne nenájdeš.  Čo ale u nás určite nájdeš, sú dámske nohavice najrôznejších druhov strihov a farieb, ktoré sme pre vás vyberali tak aby boli minimálne rovnako ak nie viac kvalitné ako je tomu u tých najprémiovejších značiek.

Medzi našich dodávateľov sa radia hlavne tie odevné firmy, ktoré si zakladajú na kvalite svojich výrobkov a vyberajú pre ne tie najkvalitnejšie materiály. Práve tu nachádzame profesionálnych návrhárov a krajčírov, ktorí patria medzi tých najlepších vo svojom obore. Kupuješ si u nás oblečenie, ktoré spĺňa tie najvyššie štandardy kvality a vďaka tomu si ich budete môcť užívať zas a zas bez akejkoľvek zmeny tvaru či farby.

 

Dámske nohavice ako neodolateľné legíny

Legenda, ktorá je tu s nami dlhšie ako by ste si mysleli. Legíny prešli ťažkou skúškou, ktorá trvá celé storočia a aj dnes sa tešia veľkej obľube. Už v stredoveku boli mimoriadne obľúbené ale v tej dobe hlavne medzi mužmi. Dnes sa situácia zmenila a legíny sa stali legendou, ktorá pomáha každej žene cítiť sa neuveriteľne pohodlne a zároveň svetu ukázať jej skvelé krivky.

Nech už sa na legíny pozeráme z akéhokoľvek smeru, sú obľúbené a práve preto vám ich prinášame aj my v nadštandardnej kvalite za bezkonkurenčnú cenu, ktorej len ťažko odoláte. Viete si u nás vybrať spomedzi pestrej ponuky legín najrôznejších dĺžok a farieb spomedzi ktorých si určite vyberiete tie pravé pre vás, ktoré vám dopomôžu byť neodolateľná pre celé vaše okolie, ktoré na vás bude nechávať obdivné pohľady vždy keď si ich oblečiete.  To všetko v pohodlnom zahalení kvalitnej látky spôsobom akým to dokážu jedine legíny.

 
 

Dámske nohavice

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Sivé dámske teplákové obtiahnuté nohavice
9,90 €
Obtiahnuté teplákové dámske nohavice v hnedej farbe
9,90 €
Modré dámske háremové nohavice s kvetovaným vzorom
15,90 €
Tmavé dámske háremové nohavice s rôzno farebným kvetovaným vzorom
15,90 €
Béžové dámske legínové nohavice zdobené gombíkmi
12,00 €
Jemne ružové voľné dámske nohavice s patentom
13,00 €
Svetlo modré dámske háremové nohavice s patentom
13,00 €
Tmavé dámske háremové nohavice s patentom
13,00 €
Elegantné dámske nohavice s vreckami modrej farby
35,00 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia