Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

Každá z nás túži byť príťažlivá a sexi. Niekomu však nerobí problém nosiť zvodné oblečenie aj na verejnosti, zatiaľ čo tie konzervatívnejšie sa dokážu odviazať iba v súkromí. Pri erotických dámskych kompletoch, ktoré nájdete v našej ponuke však vôbec nezáleží či ste extrovert alebo introvert. Sexi bielizeň si u nás vyberie každá žena.

Prečo dámsky komplet

My ženy vieme, že muži na nás majú najradšej rafinované a zvodné prádielko. Ním dokážeme pánom zamotať hlavu dokonca viac, ako keby sme sa pred nimi zjavili úplne bez ničoho. Ale dámske komplety, ktoré vám ponúkame neslúžia iba pánskemu potešeniu. My v JOIE veríme, že krásne spodné prádlo prospieva aj žene. Veď ktorú z nás nepoteší a nezdvihne jej sebavedomie pár obdivných slov od jej partnera? Takáto sexi bielizeň k tomu priam vyzýva.

Kúsky, ktoré nájdete u nás na JOIE sú veľmi vzrušujúce a navrhnuté tak, aby zvýraznili vašu prirodzenú krásu a zvodné krivky. Všetky sú starostlivo vybrané podľa aktuálnych trendov, aby odrážali aktuálny vkus našich vás, našich zákazníčok. Vyhýbame sa extravagantným latexovým oblekom, stavili sme skôr na nežnosť a romantiku.

Dámske komplety a ich výber

Dbáme tiež na to, aby všetka bielizeň, ktorú si môžete kúpiť bola kvalitná a pohodlná na nosenie. Veď nemusí byť pravidlom, že sexi oblečenie musí byť nepohodlné. Pri zvádzaní partnera by ste sa mali pohodlne cítiť aj vy, nielen on. Všetko je potom príjemnejšie.

Pánske oči vždy najviac poteší sexi krajka, preto v našej ponuke nájdete erotické dámske komplety s luxusnou krajkou, v ktorá sa hodí každej žene. Krajkované komplety sú výnimočné v tom, že mnohé naznačia, no to podstatné ostane zahalené. Aj preto muži krajku zbožňujú.

Ponúkame aj viacero farebných kombinácií. Ženy si najčastejšie kupujú čiernu spodnú bielizeň, no to neznamená, že by bola biela menej sexi alebo, že by ste nemohli provokovať ešte viac v krvavočervenom dámskom komplete. Záleží len na tom čo máte rada vy alebo čím chcete urobiť radosť partnerovi.

Veríme, že si u nás vyberiete a že vám dámske komplety z našej ponuky pripravia nejeden vášnivý a príjemne strávený večer.

 
 

Dámske komplety

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Sexi komplet spodnej bielizne s podväzkami, nohavičkami a podprsenkou
49,90 €
Sexi dámsky nočný komplet s priehľadného materiálu v čierno-modrej kombinácii
20,90 €
Čierny čipkovaný set spodnej bielizne - podprsenka, poväzkový pás a nohavičiek
31,90 €
Červený čipkovaný set spodnej bielizne - podprsenka, poväzkový pás a nohavičiek
31,90 €
Biela spodná bielizeň pre snúbencov s obrázkom GAME OVER
17,50 €
Biely set spodnej bielizne s obrázkom macka
17,50 €
Komplet čiastočnej priehľadnej nočnej košieľky a nohavičiek
21,90 €
Priehľadná dámska košieľka v čiernej farbe so sexi nohavičkami
20,90 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia