Filter
Cena
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 

Bundy pre dámy

Bundy a nielen tie dámske, kedysi tvorili vrstvu oblečenia do ktorej ste sa zabalili a prakticky neriešili, ako v nej vyzeráte. To dôležité sa skrývalo vo vnútri. Dnes už je to našťastie inak a dámske bundy tvoria dôležitú súčasť outfitu.

Len máloktoré oblečenie prešlo za posledných 20 rokov takými zmenami, ako práve dámska bunda. Z vyššie spomínaných neforemných „vriec“, naprataných perím sa stali štýlové kúsky, ktorými dokážete elegantne zvýrazniť svoju štíhlu postavu a stále pritom zostať v teple.

Výber damských búnd

Pri výbere je samozrejme dôležité vedieť kedy budete danú bundu nosiť. Inak sa vyberá bunda na jar/jeseň a inak na leto. Takéto bundy sa líšia dĺžkou, vypchávkou a samozrejme najmä dizajnom a strihom.

Ak hľadáte kvalitnú dámsku bundu na zimu, opäť je dobré rozlišovať či sa chcete obliecť skôr športovejšie alebo elegantne. V bunde na hory totiž v spoločnosti moc nezažiarite. Dámske bundy na športové aktivity sú mohutnejšie a vyrobené z materiálov, ktoré dobre odolávajú aj horšiemu počasiu či vetru. Elegantné bundičky sú často kratšie, obtiahnutejšie a ich hlavnou úlohou je zahriať pri rýchlych presunoch, z domu do auta, resp. do MHD a následnej ceste do a z práce. Preto vyberajte bundu určenú na taký účel aký potrebujete a nespoliehajte sa na to, že by ste našli niečo univerzálne.

Dámska bunda na jar ale aj jeseň

Jarné a jesenné dámske bundy sa od seba prakticky nelíšia, mnoho z nás nosí tie isté bundy na jar aj na jeseň. Ide často o dizajnovo zaujímavé, tenšie kúsky, ktoré síce zahrejú, ale skutočne nízkym teplotám nemajú šancu odolať. Práve tieto bundy sú najobľúbenejšie a dajú sa asi najlepšie kombinovať s doplnkami a ostatným oblečením. Skvele sa hodia najmä k nohaviciam (rifliam), no dajú sa dobre zladiť aj so šatami, či sukňou.  Asi neexistuje žena, ktorá by ich nemala v šatníku.

Pri výbere veľkosti sa riaďte základným pravidlom, že na pár centimetroch nezáleží. To znamená, že to čo na užších šatách, prípadne nohaviciach vyzerá nevzhľadne, sa na dámskych bundách ľahko stratí. Dĺžku potom jednoducho voľte podľa toho, ako veľmi ste zimomravá, niekto zvládne aj chladnejšie počasie s nie príliš zahaleným pásom, no niekomu treba mať dlhšiu bundičku už začiatkom septembra, zvážte si, aký ste typ a rozhodnite sa podľa toho.

Dámske bundy v JOIE

U nás v JOIE.sk si môžete vybrať z mnohých strihov, dĺžok aj veľkostí a z bohatej farebnej palety. Dámske bundy od nás sú kvalitné, dlho vydržia a určite vás nenechajú v štichu. Tak nech je vám v nej príjemne teplo.

 
 

Dámske bundy

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
Červená predĺžená dámska mikina s kapucňou a zapínaním na zips
30,00 €
Novinka
Modrá predĺžená dámska mikina s kapucňou a zapínaním na zips
30,00 €
Novinka
Žlto horčicová predĺžená dámska mikina s kapucňou a zapínaním na zips
30,00 €
Novinka
Dlhý teplakový kardigán s kapucňou v žlto horčicovej farbe s čiernou potlačou
30,00 €
Novinka
Dlhý teplakový kardigán s kapucňou v ružovej farbe s čiernou potlačou
30,00 €
Novinka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia