Úvod > Blog
 
 
 

Ako si vybrať strih, farbu a dĺžku sukne

Sukňa je bezpochyby kráľovnou ženského šatníka a ohniskom každého outfitu. Jej správny výber je preto obzvlášť dôležitý nielen z hľadiska príležitosti, ale najmä s ohľadom na typ postavy. Tou správnou kombináciou farby a strihu predĺžite nohy, vyformujete zadoček, či zdôrazníte driek. A čo vy? Viete ktorá pristane vám?

Celý článok...
 

Pletené retro svetre alebo štýlové kardigány?

S odchodom leta sme dali definitívne zbohom aj krátkym rukávom a odhaleným ramenám. Na bundy a kabáty je však ešte akosi priskoro a tak prichádzajú na rad svetre a kardigány. To, že štýlové pletené kúsky nesmú chýbať v nijakom jesennom šatníku, ukázali aj svetoví tvorcovia na populárnych Fashion Week 2017.  Necháte sa nimi inšpirovať alebo si nájdete vlastný spôsob nosenia týchto stálic dámskeho šatníka?

Celý článok...
 

Uprednostňujete nákupy s priateľkou alebo patríte medzi introvertnejšie typy?

Nakupujete rada? Áno, to väčšina žien. Každá však nakupujeme inak.  Zatiaľ čo niektoré dámy prejdú obchodmi ako prievan a odchádzajú s náručou plnou šiat, iné starostlivo hľadajú, prezerajú, skúšajú a napokon aj tak odídu len s pocitom, že si to ešte musia rozmyslieť. Spôsob, akým nakupujete, o vás mnohé prezradí... Tak aká ste vy?

Celý článok...
 

Pripravte svoj šatník na jeseň!

Horúce dni, lenivé rána a sladké ničnerobenie. Tomu všetkému dáva september definitívne zbohom. So striedaním ročných období sa prirodzene mení aj náš šatník, o módnych trendoch nehovoriac. Už to bude nejaký ten mesiac odvtedy, čo svetoví tvorcovia predstavili tie najhorúcejšie pre sezónu jeseň/ zima 2017. Udialo sa tak na obľúbených týždňoch módy v New Yorku, Miláne, Londýne a v Paríži. Ak ešte neviete, v akých intenciách sa bude podľa módnych guru niesť najbližšia jeseň, je najvyšší čas sa s nimi zoznámiť.

Celý článok...
 

Farby módnej jesene 2017

Hoci farbou roka 2017 je ešte stále neutrálny zelenkavý odtieň, nastávajúca nová sezóna so sebou prináša aj nové farebné vzorce. Zatiaľ čo Greenery zažila svoju explóziu v jarných a letných kolekciách, na týždňoch módy predstavujúcich trendy jeseň – zima 2017 ju definitívne vystriedala červená. Kráľovnou jesenného šatníka bude práve táto ohnivá, energická farba ukrývajúca silu a vášeň. A bude jej veľa!

Celý článok...
 

Optimizmus v móde a obliekaní

Každý prvý piatok v mesiaci október oslavujeme medzinárodný deň úsmevu. Jeho iniciátorom bol Harvey Richard Ball, ktorý v roku 1963 vytvoril smajlíka ako symbol šťastia a dobrej nálady. V našich intenciách, keď vás chceme motivovať k optimistickému osvieženiu jesenného šatníka, sa javí tento deň ako príjemné pripomenutie významu dobrej nálady v pochmúrnom jesennom období.

Celý článok...
 

Ako a prečo si vybrať správnu podprsenku

Viac ako polovica žien nosí nesprávnu veľkosť. Tri štvrtiny dospelých dám netušia, ako zvoliť správny strih. Takmer 90% žien nemá ani potuchy o materiálovom zložení. Väčšina z nás uprednostňuje dizajn pred pohodlím.

Podprsenka. Na rozdiel od iných prvkov odevu ju nosíme každý jeden deň od puberty až do konca života. Jej výber ovplyvňuje nielen výsledný dizajn nášho outfitu, ale aj pohodlie a zdravie. Ponuka trhu je široká a dokáže vyhovieť všetkým špecifickým potrebám. Prečo teda nevyberáme to najlepšie pre seba?

Celý článok...
 

September – najobľúbenejší mesiac na svadbu

Začína sa májom, kulminuje počas leta a svoj strop dosahuje v septembri. Svadbová sezóna je práve v plnom prúde a ak ste ešte tento rok na žiadnom obrade neboli, s najväčšou pravdepodobnosťou vás to môže postretnúť práve v septembri. Hneď ako vyberiete svadobný dar a oprášite valčík, čaká vás výber vhodného outfitu. Táto úloha nemusí byť vôbec jednoduchá. Voľba by mala odzrkadľovať nielen váš vkus a aktuálne módne trendy, ale predovšetkým vašu úlohu na svadbe.

Celý článok...
 

Pripravte sa na jeseň so štýlovými kardigánmi

Jeseň je pomaly za dverami a vy začínate rozmýšľať, či budete potrebovať obnoviť svoj šatník a dokúpiť tak nejaké jesenné druhy oblečenia. Je lepšie na to myslieť v dostatočnom predstihu, nakoľko človek nikdy nevie, kedy ho jesenné počasie nečakane prekvapí. Je dobré byť pripravený a mať vo svojej výbave aj teplejšie kúsky oblečenia. Jednou z vecí, ktoré vám určite v šatníku nemôžu chýbať a ktoré vás zachránia nelen na jeseň, ale v podstate v každom ročnom období, sú kardigány.

Celý článok...
 

Koniec leta v londýnskom duchu

Koniec letnej sezóny sa neodvratne blíži, a preto by sme z neho mali vyťažiť čo možno najviac módy a módnych kombinácií. Dnes sme sa rozhodli do vašich šatníkov vniesť trochu londýnskeho ducha módy a trendov, ktoré vám prinesú úspech a obdiv nejedného pozorovateľa. Tak teda aké kombinácie a outfity si treba obliecť, aby ste si mohli povedať: „Áno, dnes sa cítim ako Londýnčanka!“? To vám povieme v nasledujúcich riadkoch.

Celý článok...
 

Z akého materiálu by malo byť vaše pyžamko?

Nielen posteľ a kvalitný spánok je veľmi dôležitý na načerpanie energie do ďalšieho dňa. Veľkú rolu zohráva aj pyžamo, v ktorom spíme. Záleží nielen na jeho strihu, ale aj na materiáli, z akého je vyrobené. Aj od neho závisí, aký kvalitný spánok budeme mať. Takže v prípade, že existujú nejaké módne trendy, čo sa pyžama týka, je určite lepšie spoľahnúť sa hlavne na náš osobný komfort a maximálne pohodlie počas spánku, pretože to je na prvom mieste. Samozrejme je úplne ideálne, pokiaľ je pyžamo, ktoré si vyberieme, nielen kvalitné a pohodlné, ale aj pekné či príťažlivé.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazených 1 - 11 z 52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia